Teslimat & İade

TESLİMAT

Siparişleriniz YURTİÇİ Kargo ile gönderilir. Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 3-5 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

İADE

Satın aldığınız ürünleri iade etmek istiyorsanız, 15 gün içinde YURTİÇİ Kargo ile gönderdiğiniz takdirde, ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

İade işlemi onaylandığında, satın alma işleminde kullandığınız ödeme yönteminin aynısı kullanılarak geri ödemeniz yapılacaktır.

İADE ŞARTLARI

  • İade edeceğiniz ürünü orijinal faturası ile kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde designbySlin gönderim adresine yollamanızı rica ederiz.
  • İade etmek istediğiniz ürünün faturası bir kurum adına düzenlenmişse kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade işlemi tamamlanamamaktadır.
  • Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ya da koli bandı ile bantlanmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bu şekilde gelen ürünler teslim alındığı haliyle karşı taraf ödemeli olarak geri gönderilecektir.
  • Eğer varsa, ürünün bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Giyim ürünleri kullanılmış, yıkanmış, etiketleri çıkarılmış ve tadilat yapılmış ise iadeleri kabul edilmemektedir.

Diğer sorularınız için hello@designbyslin.com adresine yazabilirsiniz.